Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.
  BABY LIQUID TALC
  ZMADHO
  150ml

  Përkujdesje Për Foshnje

  BABY LIQUID TALC

  Pa paraben

  SKU : 422104

  Pudra e legshme eshte dizenjuar per kujdesjen dhe mbrojtjen e lekures se bebit.E ndryshme nga pudra normale pluhur.

  Pudra e lengshme per bebe permban pluhur pudre farmaceutike,I cili absorbon lageshtiren e siperfaqes dhe vendos nje shtrese te holle per te mbrojtur lekuren.Formula e saj eshte e pasur me ekstrakte kamomili dhe vaj kamomili,I cili siguron mbrojtje nga inflamacioni dhe irritimi.

  I testuar dermatologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Bebe

  Çrregullime të lëkurës për shkak të fërkimit

  Per lekura te irrituara per shkak te fijeve te rrobave

  Djersitje e larte te te rriturit

  Aplikohet ne lekure te paster dhe te thate

   

  Pluhuri pudres I grades farmaceutike: Absorbon lageshtiren e siperfaqes/Mbrojtje te lekures nga kontakti me agjent irritues.

  Ekstrakti I kamomilit: Antiinflamator dhe efekte antiirrituese

  Vaj I kamomilit: Sherues, efekt antiflogjistik

  Proteinat e drithrave: Perforcues I filmit hidrolipid me emollient dhe vecorive hidratuese.

  I përshtatshëm për

  Bebe

  Çrregullime të lëkurës për shkak të fërkimit

  Per lekura te irrituara per shkak te fijeve te rrobave

  Djersitje e larte te te rriturit

  Përdor

  Aplikohet ne lekure te paster dhe te thate

   

  Përbërësit aktiv

  Pluhuri pudres I grades farmaceutike: Absorbon lageshtiren e siperfaqes/Mbrojtje te lekures nga kontakti me agjent irritues.

  Ekstrakti I kamomilit: Antiinflamator dhe efekte antiirrituese

  Vaj I kamomilit: Sherues, efekt antiflogjistik

  Proteinat e drithrave: Perforcues I filmit hidrolipid me emollient dhe vecorive hidratuese.

  BABY CREAM

  krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

  BABY HYDRA MILK

  Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.

  BABY COLOGNE

  Kolonjë e lehtë për foshnje

  BABY OIL

  Vaj delikat zbutës për masazh.

  BABY CHAMOMILE BATH

  Shampo trupi për lëkurën delikatë të foshnjes

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.