Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.
  BABY OIL
  ZMADHO
  200ml

  Përkujdesje Për Foshnje

  BABY OIL

  Pa arome dhe parabens

  SKU : 422105

  Ekstrakti zbutes I kamomilit siguron mbrojtje dhe lehteson irritimin e lekures dhe skuqjen e

  saj.Formula e saj qetesuese do te thote lehtesim ne lekuren delicate te bebes dhe mbron ate nga humbja e ujit dhe dehidratimi.Struktura e shtreses se vajit eshte lehtesisht e absorbueshme,duke lene lekuren e bebes te bute.Ajo gjithashtu mund te perdoret edhe te femijet dhe te te rriturit.

  I testuar dermatologjikisht.

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv

  Bebe

  Femije

  Te rritur

  Lekure te ndjeshme

  Masazhim

  Heqje makeupi

  Pas depilimin

  Perdorim te perditshem

  Keshille: Vaji I bebes mund te perdoret per te hequr lehtesisht krema te tjera nga lekura, si edhe per ndrimin e pelenave te bebes.

  Ekstrakt kamomili: Antiflogjistik, efekt zbutes

  Esteret emoliente: Vecori emoliente dhe kujdes per lekure te thate, te dehidratuar dhe te ndjeshme.

  Vaji farmaceutik I parafines: mbrojtes I shtreses se lekures/rregullon barrieren problematike te lekures

  I përshtatshëm për

  Bebe

  Femije

  Te rritur

  Lekure te ndjeshme

  Masazhim

  Heqje makeupi

  Pas depilimin

  Përdor

  Perdorim te perditshem

  Keshille: Vaji I bebes mund te perdoret per te hequr lehtesisht krema te tjera nga lekura, si edhe per ndrimin e pelenave te bebes.

  Përbërësit aktiv

  Ekstrakt kamomili: Antiflogjistik, efekt zbutes

  Esteret emoliente: Vecori emoliente dhe kujdes per lekure te thate, te dehidratuar dhe te ndjeshme.

  Vaji farmaceutik I parafines: mbrojtes I shtreses se lekures/rregullon barrieren problematike te lekures

  BABY COLOGNE

  Kolonjë e lehtë për foshnje

  BABY HYDRA MILK

  Qumësht hidratues për lëkurën e foshnjeve.

  BABY LIQUID TALC

  Pudër e lëngshme për lëkurën delikatë të foshnjeve

  ATOPREL MILKY BATH OIL

  Krem në formë qumështi, për lëkurë të thatë, të irrituar dhe të prirur për ekzemë

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.