Krem Për Strijat

RECONSTRIA CREAM

Estimi i testit të testimit

SKU : 422704

Krem rigjenerues redukton dukjen e strijeve qe ndodhin gjate shtatzanise ose pas ndryshimeve te menjehershme te peshes. Perbersit active sigurojne hidratim te thelle, rindertojne kolagjenin dhe elastinen, lemojne lekuren nderkohe qe i kthejne lekures elasticitetin dhe garantojne nje dukje natyrale.

More Less
I përshtatshëm për
Përdor
Përbërësit aktiv

Reduktimin e strijave te shtatzanise ose pas ndryshimit te peshes

Forcojne indet e dobesuara te lekures

Parandalojne varjen e lekures

Masazhoni bute ne lekure te paster dhe te thate duke i kushtuar vemendje strijave.

Perdoreni 2-3 here ne dite per aq gjate sa nevojitet, ne varesi te ashpersise  se strijave

 

Siegesbeckia orientalis: rigjenerim te qelizave te indeve, permirsim i elasticitetit, veprim anti inflamator
Hydroxyproline MSA: rikonstruksion i kolagjenit dhe elastines, balancon stabilitetin kapilar
Ekstrakt elbi | vaj argani | gjalp karite: rinderton barrjeren e lekures, dhe ruan balancen e saj
Biosakaride | Persea gratissima: rrit hidratimin

 

I përshtatshëm për

Reduktimin e strijave te shtatzanise ose pas ndryshimit te peshes

Forcojne indet e dobesuara te lekures

Parandalojne varjen e lekures

Përdor

Masazhoni bute ne lekure te paster dhe te thate duke i kushtuar vemendje strijave.

Perdoreni 2-3 here ne dite per aq gjate sa nevojitet, ne varesi te ashpersise  se strijave

 

Përbërësit aktiv

Siegesbeckia orientalis: rigjenerim te qelizave te indeve, permirsim i elasticitetit, veprim anti inflamator
Hydroxyproline MSA: rikonstruksion i kolagjenit dhe elastines, balancon stabilitetin kapilar
Ekstrakt elbi | vaj argani | gjalp karite: rinderton barrjeren e lekures, dhe ruan balancen e saj
Biosakaride | Persea gratissima: rrit hidratimin

 

PREVENSTRIA CREAM

Krem për parandalimin e strijave

RECTANAL AID CREAM

Krem zbutes per permirsimin e hemorroideve

INTIM AID CLEANSER

Likuid lares antiseptic per zonen intime

INTIM AREA LIQUID

Likuid pastrues per zonen intime

NIPPLE CARE EMOLLIENT CREAM-GEL

Kremi i mamelave per perdorim gjate shtatzanise ose ushqyerjes me gj