Ne jemi duke përdorur disa të dhëna tuajat specifike për të përmirësuar eksperiencën tuaj si përdorues në faqen e internetit. Duke përdorur faqen tonë të internetit ju pranoni politikën tonë.
  BABY BATH
  ZMADHO
  300ml

  Shampo Trupi Për Foshnje

  BABY BATH

  Me ph 7.1 te pershtatshem me lengun lakrimal te bebit e cila nuk irriton syte
  Pa kolorant dhe pa parabens

  SKU : 422125

  NJe lares per bebin qe pastron butesisht lekuren deliakate te bebeve pa e thare ate ose pa nderhyr ne vleren normale te ph.Esteret e bajames sigurojne moscenimin e barrieres se lekures ndersa ekstrakti I kamomilit ofron mbrojtje antiirrituese dhe anitinflamatore.proteinat e drithrave te cilat kane perparesi emoliente dhe hidratuese,mbrojne shtresen e jashtme te lekures.

  Te testuara dermatologjikisht dhe Oftalmologjikisht

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor
  Përbërësit aktiv
  • Bebet

  Hidhni nje sasi te vogel te Baby Bath ne trupin e bebit dhe ferkoheni lehtesisht.Shpelaheni me uje me presion te ulet ose duke e shpelare me duar.

   

  Surfaktante mesatare: Pastrojne pa irrituar.

  Ekstraktet e kamomilit: Efekt antiflogistik dhe anti irritues.

  Proteinat e grurit: Perforcim te shtreses hidrolipide, emollient dhe vecori hidratuese.

  Esteret e bajames: Rilipidimin e lekures mbajtjen e barrieres se lekures te pa prekur.

  I përshtatshëm për
  • Bebet
  Përdor

  Hidhni nje sasi te vogel te Baby Bath ne trupin e bebit dhe ferkoheni lehtesisht.Shpelaheni me uje me presion te ulet ose duke e shpelare me duar.

   

  Përbërësit aktiv

  Surfaktante mesatare: Pastrojne pa irrituar.

  Ekstraktet e kamomilit: Efekt antiflogistik dhe anti irritues.

  Proteinat e grurit: Perforcim te shtreses hidrolipide, emollient dhe vecori hidratuese.

  Esteret e bajames: Rilipidimin e lekures mbajtjen e barrieres se lekures te pa prekur.

  BABY CREAM

  krem për eliminimin e rash-it të shkaktuar nga pelenat.

  BABY SHAMPOO

  Shampo e butë për foshnje

  BABY FOAM

  Shkumë e butë pastruese

  BABY COLOGNE

  Kolonjë e lehtë për foshnje

  BABY SUN CARE SPF 25

  Krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit, për fytyrën dhe trupin.