SUN SCREEN VELVET FACE SPF 50+
  ZMADHO
  50ml

  Mbrojtës Dielli Për Fytyrë

  SUN SCREEN VELVET FACE SPF 50+

  Pa parabens dhe pa arome

  SKU : 422229

  Nje krem inovativ, transparent dhe mbrojtes I fytyres me nje sjellje kozmetike unike I cili perhapet me  nje te prekur. Kjo fale inovacionit revolucionar te teknologjise se dyte te lekures, formula e tij unike le nje ndjesi te bute ne lekure, fron nje shkelqim per 6 ore, obsorbon sebumin dhe zbut aparancen e rrudhave. Eshte e qarte, ndertim jo vajor, nuk le shenja te bardha dhe ben nje makeup ekselent. Pengon shenjat e plakjes dhe mbron kundra dekolorimit I shkaktuar nga ekspozimi ne diell.

  Ndjesi te bute

  Shkelqim mban per 6 ore,perthith vajin dhe sebumin

  Zbusin aparencen e rrudhave

  Nuk le shenja te bardha

  Kundra ujit

  Lejon lekuren te marri fryme

  Ndertim jo vajor

  I testuar dermatologjikisht

  Fitoi Cmimin e Bronzte ne cmimet e shkelqyera te shitjes ne 2014 ne kategorine e produkteve inovative

  More Less
  I përshtatshëm për
  Përdor

  Lekure te bardhe

  Lekure te ndjeshme per te shkelqyer

  Pengimin e fotoplakjes

  Lekura me lytha, shenja

  Mbrojtje kundra deskolorimit

  Te gjitha moshat

  Te gjitha tippet e lekures

  Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.

   

  I përshtatshëm për

  Lekure te bardhe

  Lekure te ndjeshme per te shkelqyer

  Pengimin e fotoplakjes

  Lekura me lytha, shenja

  Mbrojtje kundra deskolorimit

  Te gjitha moshat

  Te gjitha tippet e lekures

  Përdor

  Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.

   

  SUN SCREEN VELVET FACE 30

  Krem mbrojtës për fytyrën me faktor të lartë mbojtës SPF 30+

  SUN SCREEN VELVET BODY LOTION SPF 50+

  Krem mbrojtës për trupin dhe fytyrën, përhapje e lehtë, përbërje e butë, si kadife

  AFTER SUN MOUSSE

  Shkumë  për  përdorim pas ekspozimit në diell për fytyrën dhe trupin

  SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

  Krem mbrojtës për fytyrën me efekt make-upi dhe me faktor të lartë mbojtës SPF 50+

  SUN SCREEN INVISIBLE SPRAY SPF 50+

  Spray me mbrojtje të lartë SPF 50+ për fytyrën dhe trupin

  SUN SCREEN MOUSSE SPF 30

  Shkume me mbrojtje të lartë SPF 30+ për fytyrën dhe trupin, jo-vajore.